تصویر   اتو بخار تفال مدل FV4880

اتو بخار تفال مدل FV4880

اتو بخار تفال Tefal مدل FV4880
ریال
تولید کننده: Tefal
  • گارانتی

شرکت فرانسوي تفال علاوه بر کيفيت فوق العاده محصولاتش به زيبايي آنها نيز اهميت زيادي ميدهد.مخصوصا در اتوهاي توليدي اين شرکت تنوع محصولات زيبا و با کيفيت نسبت به ساير برند ها بسيار بيشتر است.اتو بخار 4480 تفال نيز يکي از زيباترين اتوهاي موجود در بازار است که از عملکرد و کارايي فوق العاده يي نيز برخوردار است.

 کفه FV4880 از جنس سراميک اولترا گلايد است که باعث ميشود بسيار روان روي سطح پارچه بلغزد و سيم آن نيز به راحتي درتمامي جهات (360 درجه) حرکت مي کند. مخزن اتو حجم خوبي برابر با 300 ميلي ليتر دارد و ميزان بخاردهي اتو قابليت تنظيم با ولوم کنترلي روي بدنه تا 40 گرم در دقيقه به صورت دستي در چهار وضعيت بدون بخار، بخار کم، بخار متوسط با 20 درصد صرفه جويي در مصرف انرژي و بخار زياد را داشته و مي توان بخار مضاعف تا ميزان 130 گرم در دقيقه که نوعي شوک بخار يا همان عملکرد توربو است را توسط کليد فشاري روي دسته داشته باشيد. 

اتو بخار 4880 تفال توانايي بخاردهي به صورت عمودي را دارد که اين عملکرد در اتو کردن پرده و لباس هايي که نمي توان به هر دليل بصورت افقي روي ميز اتو قرار داد، کاربرد دارد و اتوکشي را براي شما راحت مي نمايد. مخزن آب اتو را مي توان از قسمت بالايي پر کرد. سيستم ضد چکه از ريختن قطرات آب در دماهاي پايين روي پارچه و ايجاد لک جلوگيري کرده و به دليل مجهز بودن به سيستم تميزي خودکار (SelfCleaning) مي توان هر چند وقت يکبار (ترجيحاً هر يک ماه) رسوب هاي موجود در مخزن را پاکسازي نمود. از ديگر ويژگي هاي اين اتو کفي سراميکي نچسب مخصوص با قابليت پخش سريع و يکسان حرارت مي باشد که امکان اتو کشي آسان و راحت را براي شما فراهم مي آورد. انتهاي اتو به شکل مثلث طراحي شده که در حالت ايستاده پايداري بيشتري دارد و محل اتصال سيم به اتو نيز مزاحمتي براي اتوکشي ايجاد نمي کند، همچنين سيم 1.9 متري اتو نيز کار با وسيله را در سطح وسيع تري براي شما فراهم مي آورد.

کشور سازنده فرانسه
جنس کفی Ultra Glide سرامیکی
توان مصرفی 2400 وات
ظرفیت مخزن 300 میلی لیتر
سایر مشخصات اتو خشک و بخار/ بخار متغیر 0 تا 40 گرم در دقیقه/ بخار انبوه 130 گرم در دقیقه/کف سرامیکى با قابلیت سرخورندگى بالا/ دارای سیستم ضد رسوب anti-calc/عملکرد خود تميز کنSelfCleaning/دارای سیستم ضد چکه/قابلیت بخار عمودى/قابلیت اسپرى آب/حالت تنظیم Eco : صرفه جویی در مصرف برق/دارای دکمه Power Zone با حالت شلیک بخار دو برابر سریعتر/با طراحی جدید و بسیار امن اتو، مخزن آب را می توان تنها در 4 ثانیه پر کرد/دور نگهداشتن سیم برق از لباس هنگام اتو کردن