تصویر  4500 KEEP VACUUM FLASK KPS

4500 KEEP VACUUM FLASK KPS

زود پز حرفه ای ژاپنی کیپ مدل KPS 4500
ریال
تولید کننده: KEEP
  • گارانتی
  • رنگ

زودپز 4 لیتری کیپ KEEP مدل KPC-4500JP ساخت کشور ژاپن در اندازه کوچک و کم حجم با کیفیت بالا و کاربرد آسان است که پخت و پز راحت انواع مواد غذایی را برای شما فراهم می آورد. بدنه زودپز از جنس استیل ضد زنگ با ترکیب 8/18 بوده و کفه زودپز از نوع کپسولی است که موجب توزیع سریع و یکنواخت حرارت در تمامی سطح قابلمه می گردد، حداکثر گنجایش آب و مواد خوراکی قابل استفاده درون قابلمه توسط دو خط نشانگر روی آن مشخص شده اند. با استفاده از این زودپز می توانید مواد غذایی را در کمترین زمان و تحت فشار 140 کیلو پاسکال پخته و آماده نمایید. درب زودپز طوری طراحی شده که بدون صرف ذره ای انرژی تنها با فشردن یک کلید بسته و با کلید دیگر به راحتی باز می شود. 

زود پز 4 لیتری 4500 کیپ دارای یک ولوم کنترلی روی درب زودپز است که به شما این امکان را می دهد تا با توجه به حجم و نوع ماده غذایی، میزان فشار بخار مورد نیاز برای پخت را در دو درجه تنظیم نمایید. درب زودپز دارای لاستیک دور درب کاملا جذب بوده و بهترین نتیجه را برای پخت غذا فراهم می آورد و دارای دریچه و سوپاپ اطمینان تعبیه شده کنار و روی درب است. دستگیره های قابلمه با طراحی خوش دست و از جنس عایق و مقاوم در برابر حرارت ساخته شده اند تا بتوان به راحتی آن ها را در دست گرفت و با ایمنی کامل جا به جا نمود. در ضمن این محصول قابلیت استفاده روی انواع اجاق های مختلف ازجمله گازی، برقی، هالوژنی و سرامیکی را نیز دارد. در صورت نیاز برای بخار پز کردن مواد غذایی می توانید سبد و پایه مخصوص و درب شیشه ای ارائه شده همراه با مجموعه را مورد استفاده قرار دهید.

ابعاد قطر 30.5 و ارتفاع 20 سانتی متر
وزن 4.2 کیلوگرم
جنس بدنه استیل ضد زنگ
ظرفیت 4 لیتر
سایر قابلیتها 4 تکه , دارای سبد بخار پز , تحمل فشار 140کیلو پاسکال , دارای دریچه سوپاپ و اطمینان , دارای قفل ایمنی , قابل شستشو در ماشین ظرفشویی