تصویر   KEEP MIXER AND MILL KB-450KR

KEEP MIXER AND MILL KB-450KR

مخلوط کن و آسیاب کیپ مدل-KB-450KR
ریال
تولید کننده: KEEP
  • گارانتی
  • رنگ

مخلوط کن و آسیاب حرفه ای کیپ KEEP مدل KB-450KR دستگاهی ساخت کشور کره با توان مصرفی 550 وات و مناسب برای مصارف خانگی است که به شما این امکان را خواهد داد تا مواد غذایی دلخواه خود را به راحتی مخلوط و آسیاب نمایید. بدنه دستگاه با طراحی ساده و زیبا از جنس پلاستیک ساخته شده و پنل کنترلی آن دارای 3 کلید دیجیتال جهت روشن و خاموش کردن دستگاه با عملکرد تک سرعته و حالت پالس (ضربه ای) همراه با تایمر در 4 وضعیت 30، 60، 120 ثانیه ای و مداوم می باشد. 

مخلوط کن 450 کیپ مجهز به پارچ شیشه ای مقاوم با بدنه شفاف مدرج با ظرفیت 1.2 لیتر می باشد که امکان نظارت بر مخلوط شدن مواد را به شما می دهد و کاملا مناسب برای مخلوط کردن مواد غذایی مختلف و مایعات می باشد. محفظه شیشه ای آسیاب نیز با ظرفیت کل 250 میلی لیتر به شما این امکان را می دهد تا بتوانید مواد خشک تا حجم 100 گرم را به راحتی آسیاب نمایید. تیغه داخلی مخلوط کن و آسیاب از جنس تیتانیوم مستحکم و با کیفیت بوده که مخلوط کردن مواد را بسیار آسان می نمایند. درب پلاستیکی پارچ کاملاً بر روی دهانه قرار گرفته و هنگام کار از بیرون پاشیدن مواد داخل پارچ جلوگیری می کند، از طریق درب شکر ریز نیز شما این امکان را دارید تا چاشنی و مواد دلخواه خود را به محتویات درون پارچ اضافه نمایید. 

ابعاد قطر 20 و ارتفاع 40 سانتی متر
وزن 3 کیلوگرم
جنس بدنه پلاستیک
جنس تیغه تیتانیومی
سایر امکانات و قابلیتها با ظرفیت پارچ مخلوط کن: 1.6 لیتر ظرفیت آسیاب: 250 میلی لیتر با عملکرد ضربه ای (پالس) و قابلیت جدا شدن تیغه.