تصویر   KEEP MIXER AND MILL KB-500KR

KEEP MIXER AND MILL KB-500KR

مخلوط کن و آسیاب کیپ مدل-KB-500KR
ریال
تولید کننده: KEEP
  • گارانتی
  • رنگ

مخلوط کن و آسیاب کیپ KEEPمدل KB-500KR با موتور قدرتمند 600 واتی محصولی با کیفیت ساخت کشور کره می باشد که برای مخلوط کردن و آسیاب مواد غذایی مختلف کاربرد دارد. پارچ مخلوط کن شیشه ای با ظرفیت 1.6 لیتری امکان مخلوط کردن حجم خوبی از مواد را فراهم می کند و از طریق بدنه شفاف و مدرج آن می توانید بر میزان مخلوط شدن مواد درون پارچ نظارت داشته باشید. درب کاملا جذب پارچ نیز مجهز به دهانه شکر ریز است که از طریق آن می توان مواد افزودنی را به مواد داخل پارچ اضافه کرد. 

مخلوط کن و آسیاب 500 کیپ مجهز به ولوم انتخابگر سرعت واقع بر روی بدنه است که به سهولت می توان آن را چرخاند، این دکمه قابلیت تنظیم در دو سرعت و همچنین عملکرد پالس را دارد. مزیت این دستگاه مجهز بودن به آسیاب شیشه ای با دوام می باشد که امکان خرد کردن مواد خشک را برای شما فراهم می آورد. از آسیاب کیپ می توان برای پودر کردن فلفل، ادویه جات، کنجد و بادام زمینی استفاده نمود. تیغه های مخلوط کن و آسیاب از جنس تیتانیوم مرغوب و با دوام ساخته شده است که موجب شده دستگاه کارایی بهتری داشته باشد و طول عمر مفید آن بیشتر گردد. 

ابعاد قطر 21 و ارتفاع 41 سانتی متر
وزن 3.5 کیلوگرم
جنس بدنه پلاستیک
جنس تیغه تیتانیومی
سایر امکانات و قابلیتها با ظرفیت پارچ مخلوط کن: 1.6 لیتر ظرفیت آسیاب: 250 میلی لیتر با عملکرد ضربه ای (پالس) و قابلیت جدا شدن تیغه.