جستجو
دسته‌بندی‌های محصولات
  منو بسته

  ضمانت ها و شرایط مرجوعی کالا

  شرایط مرجوعی کالا:

  * لازم به ذکر است کالاهای برقی پس از تحویل به مشتری در صورتی که اشتباه از سوی ارسال آیدی کالا نباشد در هیچ صورتی از سمت شرکت استرداد نخواهد شد  *

  کالا از نظر فیزیکی در هنگام تحویل مشکل داشته باشد.

  خریدار موظف است در هنگام تحویل کالا در حضور مامور تحویل کالا را چک نموده و در صورت هرگونه مشکل فیزیکی از قبیل شکستگی، و یا خراشیدگی ان را با تایید مامور تحویل بلافاصله به تیم پشتیبانی آیدی کالا اطلاع دهد و طی زمان کمتر از ۲۴ ساعت با تیم آیدی کالا جهت استرداد کالا هماهنگ نماید.

  شرایط جایگزین و یا استرداد وجه حاصل از بازگشت کالا

  پس از استرداد کالا درصورت تایید کارشناس فنی مبنی بر مغایرت کالا و یا سلامت فیزیکی کالا به یکی از سه حالت ذیل به مشتریان پاسخ داده خواهد شد:

  • درصورتی که خرابی ذاتی باشد و یا معیوب باشد با کالای سالم جایگزین و برای مشتری ارسال خواهد شد یا درصورت ناموجود بودن، مبلغ کالا به مشتری عودت داده خواهد شد
  • درصورتی که خرابی ناشی از استفاده نادرست مشتری باشد، مورد تایید  آیدی کالا نخواهد بود و همان کالا مجددا برای مشتری ارسال می گردد در این صورت کلیه هزینه های جابجایی به عهده خریدار می باشد.
  • در صورتی که خریدار از خرید خود منصرف شده باشد و کالا برای او ارسال شده باشد که در این صورت می باست بلافاصله طی زمان کمتر از ۲۴ ساعت پس از دریافت کالا با واحد پشتیبانی تماس حاصل نماید و درخواست برگشت کالا نماید و کالا در در کمتر از ۷ روز بدون باز نمودن پلمپ بسته به انبار  آیدی کالا ارسال و تاییدیه دریافت و سلامت کالا را از سوی  آیدی کالا دریافت نماید .

  لازم به ذکر است هزینه ارسال و برگشت محصول برعهده خریدار می‌باشد.

  بازگشت محصول خریداری‌شده به آیدی کالا جهت استفاده از گارانتی پس از بازده ۷ روز برعهده خریدار می‌باشد.

  لازم به ذکر است، جهت بهره‌مندی از خدمات پس از فروش، رسید تحویل کالا الزامی‌است. همینطور، محصول می‌بایست در بسته‌بندی اصلی خود ارسال گردد.

  ( آیدی کالا مسئولیتی در قبال محصولاتی که با بسته‌بندی اصلی و سالم ارسال نشده‌اند نخواهد داشت).