جستجو

قوانین حمل و نقل و برگشت

قوانین مربوط به حمل و نقل و برگشت

مجموعه آی دی کالا جهت ارسال محصولات به مکانهای مختلف با سرویسهای گوناگون حمل و نقل در خدمت مشتریان گرامی می‌باشد .

  1.  پست : در این شیوه، زمان تقریبی پس از پردازش و تحویل سفارش به پست، بنا به محدوده جغرافیایی و مقصد سفارش بین 3 الی 5 روز می‌باشد. جهت پیگیری محصول خود می‌توانید از این آدرس پیگیری نمایید. رهگیری مرسوله پستی   
  2. شرکتهای پست خصوصی : در این شیوه اگر شهرمورد نظر کاربر تحت پوشش شرکت انتخابی باشد ارسال کالا 2 الی 4 روز زمان میبرد و  تحویل بار در محل بدون هزینه اضافی می‌باشد.
  3. شرکتهای باربری : در این شیوه کالا بوسیله شرکتهای باربری که از طریق خطوط زمینی یا هوایی ارسال بار انجام میدهند ارسال میشود و زمان تحویل بین 1 الی 2 روز می باشد 
  4. ارسال از طریق پیک: کابرانی که در شهر اصفهان خرید می‌کنند می‌توانند کالای خود را از طریق پیک در سریع‌ترین زمان دریافت نمایند .

 

خسارت در هنگام حمل و نقل

آی دی کالا همواره نهایت تلاش خود را می‏‌کند تا کلیه سفارش‏‌ها در نهایت صحت و بدون آسیب به دست مشتریان خود در سراسر کشور برسد. با توجه به بسته‌بندی ایمن و استاندارد همه مرسولات، تحویل به هر یک از شرکت‌‏های حمل و نقل معتبر به انتخاب کاربر و اعلام بارنامه مرسوله (درج در سبد خرید و اطلاع‌رسانی از طریق سرویس پیام کوتاه) به این معنی است که بروز هرگونه حادثه در هنگام حمل و تحویل به عهده شرکت حمل و نقل است و آی دی کالا تنها در صورت تایید شرکت حمل‌کننده سفارش و در راستای تسهیل امور پیگیری، خسارت را جبران می‌‏کند.

آسیب‏‌های ناشی از حمل و نقل باید در عرض 24 ساعت کاری پس از تحویل سفارش به خدمات پس از فروش آی دی کالا اطلاع داده شود و کالای آسیب دیده به همراه صورت جلسه رسمی شرکت حمل‌کننده و کلیه متعلقات و فاکتور به خدمات پس از فروش آی دی کالا ارسال شود.