جستجو
دسته‌بندی‌های محصولات
  منو بسته

  قوانین مربوط به حمل و نقل و برگشت

  مجموعه آی دی کالا جهت ارسال محصولات به مکانهای مختلف با سرویسهای گوناگون حمل و نقل در خدمت مشتریان گرامی می‌باشد .

  1. پست پیشتاز: در این شیوه، زمان تقریبی پس از پردازش و تحویل سفارش به پست، بنا به محدوده جغرافیایی و مقصد سفارش بین 24 الی 72 ساعت می‌باشد. جهت پیگیری محصول خود می‌توانید از این آدرس پیگیری نمایید. رهگیری مرسوله پستی
  2. تی‌پاکس: کاربرانی که در مراکز استان‌ها هستند می‌توانند از این شیوه استفاده نمایند لازم به ذکر است در این شیوه تحویل بار در محل بدون هزینه اضافی می‌باشد.
  3. ارسال از طریق پیک: کابرانی که در شهر اصفهان خرید می‌کنند می‌توانند کالای خود را از طریق پیک در سریع‌ترین زمان دریافت نمایند .

  خسارت در هنگام حمل و نقل

  آی دی کالا همواره نهایت تلاش خود را می‏‌کند تا کلیه سفارش‏‌ها در نهایت صحت و بدون آسیب به دست مشتریان خود در سراسر کشور برسد. با توجه به بسته‌بندی ایمن و استاندارد همه مرسولات، تحویل به هر یک از شرکت‌‏های حمل و نقل معتبر به انتخاب کاربر و اعلام بارنامه مرسوله (درج در سبد خرید و اطلاع‌رسانی از طریق سرویس پیام کوتاه) به این معنی است که بروز هرگونه حادثه در هنگام حمل و تحویل به عهده شرکت حمل و نقل است و آی دی کالا تنها در صورت تایید شرکت حمل‌کننده سفارش و در راستای تسهیل امور پیگیری، خسارت را جبران می‌‏کند.

  آسیب‏‌های ناشی از حمل و نقل باید در عرض 24 ساعت کاری پس از تحویل سفارش به خدمات پس از فروش آی دی کالا اطلاع داده شود و کالای آسیب دیده به همراه صورت جلسه رسمی شرکت حمل‌کننده و کلیه متعلقات و فاکتور به خدمات پس از فروش آی دی کالا ارسال شود.